درباره ما

 

راک ماشین - تاسیسات سنگ شکنی شن و ماسه

راک ماشین در جهت خدمت به جامعه مفتخر است، به طراحی، تولید و به کارگیری تجهیزات روز دنیا در جهت کارخانه آسفالت، فرآوری محصولات معدنی، از این رو دیدگاه برنامه محوری و استمرار به رهگیری از آخرین فنآوری های دنیا، موجب شده تا رشد راک ماشین همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد.

راک ماشین با هدف طراحی و تولید و ارتقای کیفی دستگاه های سنگ شکن و تامین تجهیزات جانبی استاندارد مورد نیاز راهسازی و معادن کشور در این عرصه از بدو تاسیس  مشغول به فعالیت می باشد و در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و متخصص توانسته پاسخگوی عمده نیازهای معادن كشور در قسمت خردایش و دانه بندی  باشد.

بدیهی است این شركت با توجه به توان و ظرفیت بالای خود قادر است كلیه تجهیزات سنگ شكن مورد نیاز سازمانها را با قیمت و كیفیت رقابتی و در اسرع وقت طراحی، ساخته، تحویل و نصب نموده و كلیه عملیات و دستگاههای خود را گارانتی كامل نماید.

امید است همگام با گسترش و توسعه صنایع و پروژه های عظیم ملی در سراسر کشور بتوانیم در تدارک و تامین تجهیزات معادن کشور سهمی در پیشبرد و بالندگی اهداف صنعتی و اقتصادی ایران عزیزمان داشته باشیم و گامی در جهت ارتقای جایگاه و عزت کشورمان در جهان برداریم.

ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا کارایی عملیاتی، افزایش سودآوری و کاهش خطرات را بهبود بخشند.

راک ماشین متعهد به ارائه تجهیزات با کیفیت بالا با فرآیند استاندارد و به طور مداوم است.
راک ماشین با بهبود مهارت های فنی خود و بکارگیری خلاقیت و نوآوری در تلاش است هر چه بیشتر رضایت مشتریان را کسب کند و سهم خود را در بازار جهانی گسترش دهد.

نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش:

  • نصب در محل
  • گارانتی تولید
  • پشتیبانی قطعات و لوازم یدکی

راک ماشین : تولید مداوم

راک ماشین : تولید مداوم
2019-04-20T14:41:09+00:00راک ماشین|